نتایج جستجو برای عبارت :

کارشناس تحقیق و توسعه

وظایف کارشناس مجازی گمرک چیست ؟
در سال 1393 پس از راه اندازی ای پی ال(EPL) توسط گمرک ،سیستمی ایجاد شده است که بعد از کوتاژ و ارسال اطلاعات اظهارنامه گمرکی و تعیین مسیر ، اگر محموله در مسیر قرمز باشد ، سیستم  خود به صورت اتوماتیک یک کارشناس را در یکی از گمرکهای  کشور به عنوان کارشناس گمرک ناشناخته برای بررسی  و
ادامه مطلب
‍ ‍ پیشنهاد کار؛ دیجیتال مارکتینگ کافه وطن توسعه جهت افزایش و گسترش افراد تیم فنی خود، از متخصصین در حوزه های زیر نیرو می پذیرد؛ 
شرایط احراز:کارشناس شبکه های اجتماعی (تسلط بر تمامی امورات در شبکه های اجتماعی مطرح) 
طراح سایت، توانایی طراحی و پیاده سازی cms اختصاصی و یا مسلط به وردپرس و توسعه آن (حداقل 3 سال سابقه الزامی است)  گرافیست حرفه ای (تسلط بر فوتوشاپ و نرم افزار های مربوطه جهت طراحی پوستر، بنر سایت، بنر گیف و....) 
طراح موشن گرافیک ( دا
سریع‌ترین راه رسیدن به ثروت در ایران چیست؟فریباچاوش‌زاده تفتی کارشناس اقتصادی درباره سریع ترین راه رسیدن به ثروت در ایران توضیحاتی ارائه داد.سریع‌ترین راه رسیدن به ثروت در ایران کدام است؟به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان، فریباچاوش‌زاده تفتی کارشناس اقتصادی با اشاره به اهمیت ایجاد درآمد پایدار برای توسعه اقتصادی کشور، اظهار کرد: در تعریف علم اقتصاد به پولی که فرد یا شرکت در بازه زمانی مشخص از محل کالاها یا خدمات مشتریان فرا
مسئله‌ی فوری کشور و مسئله‌ی جدّی کشور و اولویّت کشور فعلاً مسئله‌ی
«اقتصاد» است. در مسئله‌ی اقتصاد مسائلی که داریم زیاد است: بحث کاهش ارزش
پول ملّی یک مسئله‌ی مهم است، بحث قدرت خرید مردم همین جور، بحث مشکل
کارخانه‌جات و کم‌کاری و احیاناً تعطیل بعضی از کارخانه‌جات از این قبیل
است. اینها مشکلات است. آنچه من مطالعه کردم و از نظر کارشناس‌ها استفاده
کردم، کلید این همه، عبارت است از «توسعه‌ی تولید ملّی».
مسئله‌ی فوری کشور و مسئله‌ی جدّی کشور و اولویّت کشور فعلاً مسئله‌ی
«اقتصاد» است. در مسئله‌ی اقتصاد مسائلی که داریم زیاد است: بحث کاهش ارزش
پول ملّی یک مسئله‌ی مهم است، بحث قدرت خرید مردم همین جور، بحث مشکل
کارخانه‌جات و کم‌کاری و احیاناً تعطیل بعضی از کارخانه‌جات از این قبیل
است. اینها مشکلات است. آنچه من مطالعه کردم و از نظر کارشناس‌ها استفاده
کردم، کلید این همه، عبارت است از «توسعه‌ی تولید ملّی».
در واقع میشه گفت مدیر محتوا کسیه که چندین سال تجربه این کار حساس رو داشته باشه و بتونه منابع سازمان رو به خوبی برای رشد و بهبود ترافیک و درآمد سایتی که مسئولیت آن را پذیرفته است بدست آورد و باید گفت که این موقعیت شغلی رو نمی‌شه اصلا از روز اول کاری در این حوزه تجربه کرد و باید از موقعیت کارشناس محتوا شروع کرده و بعد به این درجه رسید.
مدیر محتوا کسیه که به تمامی اصول سئو، نگارش فارسی، ترند محتوای روز وب، اصول بصری، تخصیص درست و بهینه منابع و… م
در واقع میشه گفت مدیر محتوا کسیه که چندین سال تجربه این کار حساس رو داشته باشه و بتونه منابع سازمان رو به خوبی برای رشد و بهبود ترافیک و درآمد سایتی که مسئولیت آن را پذیرفته است بدست آورد و باید گفت که این موقعیت شغلی رو نمی‌شه اصلا از روز اول کاری در این حوزه تجربه کرد و باید از موقعیت کارشناس محتوا شروع کرده و بعد به این درجه رسید.
مدیر محتوا کسیه که به تمامی اصول سئو، نگارش فارسی، ترند محتوای روز وب، اصول بصری، تخصیص درست و بهینه منابع و… م
کوک پیانو باید حتما توسط کارشناس فنی مجرب انجام شود در غیر این صورت علاوه بر آسیب جدی به تیونینگ پینها احتمال پارگی سیمهای پیانو نیز وجود دارد ، سرویس پیانوی خود را به کارشناسان فنی مجرب بسپارید.
۰۹۱۲۵۶۳۳۸۹۵ عسگری کوشا 
تکنسین و کارشناس فنی پیانو های آکوستیک

امیرحسین خالقی 

توصیه مرد بزرگ!

دنبال دموکراسی و مشارکت سیاسی و "حکمرانی خوب" هستید، بیش و پیش از هرچیز پی توسعه اقتصادی باشید. توسعه اقتصادی بیش از هر عاملی راه را برای گذار بر دموکراسی باز می کند. بدون توسعه اقتصادی با صرف سیاست ورزی، دموکراسی خواهی جهدی است بی حاصل!

Seymour martin lipset    

مسئله اصلی توسعه اقتصادی و رشد "طبقه متوسط" است نه دموکراسی خواهی، اما یادمان نرود خود چرخش به سمت توسعه اقتصادی یک ت
چنانچه زن نسبت به مطالبه نفقه اقدام نماید مراجع قضایی برای تعیین نفقه این امر را به کارشناس رسمی دادگستری ارجاع می دهند تا نفقه زوجه را با در نظر گرفتن شئونات و تحصیلات و خانواده پدری وی تعیین نماید و با توجه به نظر کارشناس حکم مقتضی صادر می شود.

تفاوت بودجه توسعه ای با بودجه پوپولیستی

محمدرضا منجذب                                                                                                                                                                                                                                                  
                                                                                               ❄️ در بودجه توسعه ای گفته میشود این یک برنامه کوتاه مد
سریع‌ترین راه رسیدن به ثروت در ایران چیست؟فریباچاوش‌زاده تفتی کارشناس اقتصادی درباره سریع ترین راه رسیدن به ثروت در ایران توضیحاتی ارائه داد.سریع‌ترین راه رسیدن به ثروت در ایران کدام است؟به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان، فریباچاوش‌زاده تفتی کارشناس اقتصادی با اشاره به اهمیت ایجاد درآمد پایدار برای توسعه اقتصادی کشور، اظهار کرد: در تعریف علم اقتصاد به پولی که فرد یا شرکت در بازه زمانی مشخص از محل کالاها یا خدمات مشتریان فرا
یک کارشناس مسایل بین‌الملل گفت: سفرهای اخیر وزیر امورخارجه از یک سو نشانگر پویایی سیاست خارجی جمهوری اسلامی ایران است که با هدف توسعه روابط و همکاری‌های همه جانبه منطقه‌ای و بین‌المللی با جامعه جهانی انجام می پذیرد. از سویی این سفرها نشانگر عدم کارایی تحریم‌های ظالمانه و تروریسم اقتصادی آمریکا علیه ملت ایران است.
ادامه مطلب
میزان نفقه در قانون مشخص نشده است  ولی ملاک تعیین حقوق زوجه نیازهای زوجه و شان اوست که در شرایط زمانی و مکانی مختلف، میزان نفقه متغیر خواهد بود. زن برای مطالبه نفقه به دادگاه مراجعه می کند در این موارد محاکم خانواده برای تعیین مقدار نفقه زن، از کارشناس استفاده می کنند و کارشناس با تماس با زوجین و تحقیق در خصوص شرایط آن ها میزان حقوق زوجه را تعیین می کنند و پس از ابلاغ نظر کارشناس طرفی که اعتراض دارد ظرف مدت ۷ روز نسبت به آن با ذکر دلایل اعتراض
تولید محتوا در تبریز 
تولید محتوای الکترونیکی جهت درج در سایت های تجاری معتبرامکان ایجاد محتوا تا دو هزار کلمهارائه فایل جهت ثبت در سامانه ایجاد محتوای منحصر به فرد جهت ایندکس مطلوب گوگلتوسط کارشناس تولید محتوا در تبریز هادی لطفی نژاد کارشناس تولید محتوای الکترونیکی 
​​​​​​
نرخ رشد توسعه دهندگان نرم افزاری در کدام قاره از جهان بالاترین میزان را دارا می باشد؟
☀️قاره آفریقا با اختصاص ۴۰ درصد ریپازیتورهای متن باز سریعترین رشد مراکش با دارا بودن بیشترین انجمن های توسعه نرم افزای (براساس گزارش #گیت_هاب از جوامع با بیش از 10،000 مشارکت کننده) یشترین رشد را در این قاره به خود اختصاص داده است.است
قبل از هر تصمیم مهمی با ما مشورت کنید
تخصص ما با ۱۸ سال تجربه موفق در حوزه راه اندازی و توسعه کسب و کار، کارآفرینی و مدیریت سرمایه گذاری است. لطفا جهت رزرو وقت مشاوره حضوری و تلفنی با شماره ۰۹۱۷۰۴۰۴۱۶۲ تماس حاصل فرمائید استاد حسین اکبرپور کارشناس ارشد اقتصاد کارآفرین و مشاور کسب و کار، کارآفرینی، استارت آپ، مدیربت و سرمایه گذاری طی ۲۰ سال گذشته با راه اندازی چندین کسب و کار موفق و مطالعه عوامل موفقیت و عدم موفقیت ۲۸۰۰ کسب و کار به راهبردهای
سلام خوش آمدید!
برای مطالعه کامل هر بخش روی مطلب مورد نظرتان کلیک کنید.

داستان تشکیل اپوجی(#کلیک)
("رویکرد متفاوت اپوجی") روش کار اپوجی چگونه می باشد؟(#کلیک)

چرا اپوجی را برای طراحی و ایجاد سایتم انتخاب کنم؟(#کلیک)

مشتریان اپوجی چه کسانی هستند؟(#کلیک)

قیمت و تعرفه های طراحی و توسعه سایت در اپوجی چقدر هست؟ و چگونه تعیین میشود؟(#کلیک).

پشتیبانی ها به چه شکل هست؟(#کلیک)

تماس با اپوجی(#کلیک)

قرارداد الکترونیکی سایت اپوجی(#کلیک)
سیاست های محرمانگی
این پاورپوینت مفهوم توسعه یافتگی ،دارای 30 اسلاید و موضوعات زیر است: مفهوم توسعه تفاوت رشد و توسعه تعاریفی از توسعه توسط فردمن ،تودارو و ... تعریفی جامع از توسعه ویژگیهای این تعریف توسعه درمحیط های چهارگانه شاما توسعه اقتصادی ، اجتماعی ،سیاسی و فرهنگی. توسعه فرهنگی از دیدگاه یونسکو نقش زنان در توسعه به طور کلی و در خاورمیانه      (( اعتماد به تواناییهای زنان )) توسعه از منظردین و قرآن ویژگیهای افراد توسعه یافته از دیدگاه قرآن   ...
دریافت فایل
سلام خوش آمدید!
برای مطالعه کامل هر بخش روی مطلب مورد نظرتان کلیک کنید.

داستان تشکیل اپوجی(#کلیک)
("رویکرد متفاوت اپوجی") روش کار اپوجی چگونه می باشد؟(#کلیک)

چرا اپوجی را برای طراحی و ایجاد سایتم انتخاب کنم؟(#کلیک)

مشتریان اپوجی چه کسانی هستند؟(#کلیک)

قیمت و تعرفه های طراحی و توسعه سایت در اپوجی چقدر هست؟ و چگونه تعیین میشود؟(#کلیک).

پشتیبانی ها به چه شکل هست؟(#کلیک)

تماس با اپوجی(#کلیک)

قرارداد الکترونیکی سایت اپوجی(#کلیک)
سیاست های محرمانگی
راه‌اندازی محیط توسعه جاوا
محیط توسعه
JDK شامل مجموعه‌ای از ابزارهای خط فرمان برای کامپایل و اجرای کد جاوا است. JDK حاوی نسخه کاملی از JRE است که می‌توانید از این ابزارها برای توسعه برنامه‌های خود استفاده کنید. اما اغلب توسعه‌دهندگان ترجیح می‌دهند که از کارکردهای بیشتر یک IDE که شامل مدیریت وظایف و رابط بصری می‌شود استفاده نمایند.
ایکلیپس یک IDE اوپن‌سورس رایج برای توسعه جاواست. ایکلیپس وظایف اولیه مانند کامپایل کردن و دیباگ کد را انجام می

بار‌ها و به کرات به نقش تعیین کننده روستا‌ها در توسعه (به مفهوم کلان آن) اشاره شده و به واقع پیش نیاز توسعه شهری را باید در توسعه روستایی جستجو نمود و به تعبیر دیگر در صورت توسعه و پیشرفت مناطق روستایی، سیکل و پِیمایِشِ مسیر توسعه با سهولت و شتاب هر چه بیشتری عملیاتی خواهد شد.

نقش رونق گردشگری در توسعه اقتصادی هر کشوری بسیار نافذ و تعیین کننده خواهد بود و در این میان روستا‌ها، از مولفه‌ها و کانون‌هایی قابل توجه برای جذب گردشگر و پیشبُ
اگر شما یک توسعه‌دهنده موبایل برای آندروید هستید، مطمئنا می‌دانید که برای مدتی طولانی تنها راه توسعه‌ اپلیکیشن‌ها به صورت نیتیو استفاده از جاوا بوده است. اما آیا می‌دانستید که یک زبان برنامه‌نویسی دیگر در یک سمت دیگر از جهان بوجود آمده که رقیبی جدی برای جاوا در حوزه توسعه اپلیکیشن‌های موبایل به شمار می‌رود؟ کاتلین نام این زبان است که بسیاری از توسعه‌دهندگان معتقدند این زبان می‌تواند در دنیای توسعه اپلیکیشن‌های آندرویدی جای جاوا
2387 - «هِمن سیدی» کارشناس شبکه من‌وتو و از عناصر تجزیه‌طلب، در پی اقدام انقلابی ارتش جمهوری‌اسلامی ایران در کمک به مناطق سیل‌زده، به نیروهای ارتش ایران حمله کرد و آنها را افرادی غیرحرفه‌ای نامید و  گفت: “ارتش ایران آنطور که باید باشند نیست و بیشتر شبیه بسیجی‌ها و سپاهی‌ها رفتار می‌کنند”
منبع:  www.yon.ir/mzdr65
دانلود فایل اصلی
نتایج نظرسنجی یک شرکت صاحب‌نام از افزایش 57 درصدی فعالیت‌های چاپی در خاورمیانه و آفریقا عنوان می‌کند که شرکت‌های حاضر در این منطقه نسبت به سه سال گذشته رشد چشمگیری داشته‌اند؛ در عین حال در خاورمیانه‌ چندان از هزینه‌هایی که برای چاپ صرف می‌کنند مطلع نیستند.
آژانس خبری چاپ و بسته بندی ایران، خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)، ابوالفضل ایمنی؛ کارشناس ارشد مدیریت کارآفرینی کسب و کارهای جدید در یادداشتی که در اختیار ایبنا قرار داده است به نقش ک
به استناد سایت آیین دادرسی دینا ، بر اساس ماده 260 قانون آیین دادرسی مدنی ، پس از رسیدن نظر کارشناس به دفتر دادگاه ، باید مراتب به طرفین دعوا ابلاغ شود . در این صورت ، طرفین می توانند ظرف یک هفته از تاریخ ابلاغ به دفتر دادگاه مراجعه کنند و با ملاحظه نظر کارشناس ، چنانچه مطلبی دارند ، نفیا یا اثباتا به طور کتبی اظهار کنند که این مطلب بیانگر امکان اعتراض به نظر کارشناس رسمی دادگستری است . برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد مهلت زمانی و نحوه اعتراض
در دنیای امروز به جهت پیشرفت روزافزون تکنولوژی و فناوری داده ها نیاز شرکتهای به وجود مشاوری مطمئن و کارشناس ، ارتقاء یافته به گونه ای که همیاری با شرکتهای تخصصی به امری ضروری و دارای اهمیت تبدیل شده‌است. چون استعمال از نیروهای مبتدی و تازه کار و بی تجربه جهت مشورت و یا این که حتی نصب و فعال سازی حتی یک کانال بی آلایش ، ممکن میباشد موجب ضرر متعددی شود و حتی هزینه ها را بسیار فراتر پیروزشود. در فیض سفارش ما انجام مشورت به وسیله کمپانی هایی با ن
اتفاقی برخوردم به رزرومه و مدت زمانی که به عنوان کارشناس در پژوهشکده خودرو، سوخت و محیط زیست کار می کردم. با اینکه آدم سخت گیری هستم و همیشه پس از تموم شدن یه دوره یا اتفاق سعی دارم با فارسی سخت نقدش کنم ولی واقعا حسم نسبت به دوره ای که پاره وقت در پژوهشکده خودرو مشغول کار بودم مثبت هست. بسیار مثبت و بر گردانندگانش درود و انرژی مثبت می فرستم. قطعا باید برای بهبود عملکردش برنامه ریزی کنند و من هم نقد دارم بهشون ولی بودن چنین مجموعه هایی خیلی خیل
یک بار که برای به دنبال جستجوی کار بودم به شرکتی برخوردم که کارشان توسعه ی نرم‌افزار بود و به دنبال توسعه دهنده ی نرم افزار می‌گشتند. متاسفانه من هیچ دیدی در این‌باره نداشتم به همین دلیل به دنبال این موضوع رفته و جستجوی زیادی کردم. درسایت ها تعریف درستی از توسعه نرم افزار پیدا نکردم. در انتها به نتیجه رسیدم. برای فهمیدن معنی توسعه نرم افزار و توسعه دهنده نرم افزار و مراحل توسعه نرم افزار به ادامه مطلب بروید
ادامه مطلب
تاریخ مجمع: شنبه 23 تیرماه امسال درصد حضار: 96 درصد اعضای هیات رئیسه: آقای قربانی رئیس مجمع- مدیر امور مجامع مدیریت طرح و توسعه آینده پویا آقای وحیدی ناظر اول- نماینده مدیریت طرح و توسعه آینده پویا آقای جهانگیر ناظر دوم- نماینده سرمایه‌گذاری گروه توسعه ملی آقای سمیعی دبیر- مدیرعامل - تقسیم سود: 65 تومان از  100 تومان سود ساخته شده سال 1396 - اعضای هیات مدیره به شرح زیر به مدت دو سال ابقا شدند

ادامه مطلب
مثل همیشه سر ساعت دو ونصف شب جمعه قتل رخ داده بود.گهگداری جملات شاهدین بااین عبارت آغازمیشد.فردعصبی وحواسپرتی بوداصلاباورش برایم سخته فردی که کم از خانه فاصله می گرفت جلوی در منزل به قتل برسه.
شواهدعینی همه اش میگفت قتل کاربردی در پروژه قاتل داشته وگرنه چرافردمقتول که پشتیبانی هم نداشته که ثروتی جمع کندوریشه در جامعه بزن بکوب لندن بدواند بایدبه قتل برسد.
نگاه کارشناس تیلرسون به همه چیزاینگونه بود.اوبه سودقتل اهمیت میداد.اینکه یک فرد به م
✳️ استخدام چند ردیف شغلی در شرکت خدمات اینترنتی آرمش
شرکت خدمات اینترنتی آرمش، جهت تکمیل کادر پرسنل خود در منطقه ورامین #تهران نیاز به همکاری با افراد ذیل دارد:
عناوین شغلیکارشناس در زمینه طراحی و انیمیشن سازی کارشناس در زمینه برنامه نویسی کارشناس در زمینه سایت و سئو و کارشناس تبلیغات
⏰ زمان مراجعه جهت مصاحبه حضوری: شنبه تا پنج شنبه، از ساعت 10 الی 16⏰ ساعت تماس: 9 الی 19
متقاضیان محترم واجد شرایط میتوانند با شماره اعلام شده در آگهی تماس حا
شخصی وارد یک بانک در منهتن نیویورک شد. وقتی شماره اش از بلندگو اعلام شد بلند شد و پیش کارشناس بانک رفت و گفت که برای مدت دو هفته قصد سفر تجاری به اروپا را داره و به همین دلیل نیاز به یک وام فوری به مبلغ 5000 دلار داره.
کارشناس نگاهی به تیپ و لباس موجه مرد کرد و گفت که برای اعطای وام نیاز به قدری وثیقه و گارانتی داره.
ادامه مطلب
فرصت های شغلی زیر توسط واحدهای صنعتی و شرکتهای معتبر از کاریابی تبریز جهت همکاری درخواست شده است:
۱- تراشکار CNC
۲- ماشین کار ( سوراخکاری )
۳- مدیر برنامه ریزی
۴- کمک انباردار
۵- کارشناس حسابداری
۶- کارشناس فروش خانم
۷- مسئول ماشینکاری
۸- کارمند اداری خانم
۹- مسئول تعمیر و نگهداری
۱۰ - کارگر ساده
۱۱- مدیر مالی
داشتن حداقل دو سال سابقه کار و تحصیلات مرتبط الزامی است
نفرات جویای کار و حائز شرایط جهت ثبت نام از ساعت ۱۰ الی ۱۴ به دفتر کاریابی تبریز مراج
آغاز همکاری جناب آقای حسن عمرانی کارشناس ارشد مشاوره خانواده و مشاور رسمی آموزش و پرورش و کارشناس مشاوره اداره ناحیه یک شهرری /زوج درمانگر / اختلالات جنسی و تعارضات زناشویی / مشاوره ازدواج / مشاور طلاق و.... با کلینیک روان مهربان 
جهت رزرو و هماهنگی برای وقت مشاوره با ایشان با شماره تلفن 021 -55926039 تماس حاصل فرمایید .
سخنان مقام معظم رهبری لحظاتی پس از تحویل سال نو 1398:
  آنچه من عرض میکنم، این است که مسئله‌ی فوری کشور و مسئله‌ی جدّی کشور و اولویّت کشور فعلاً مسئله‌ی «اقتصاد» است. در مسئله‌ی اقتصاد مسائلی که داریم زیاد است: بحث کاهش ارزش پول ملّی یک مسئله‌ی مهم است، بحث قدرت خرید مردم همین جور، بحث مشکل کارخانه‌جات و کم‌کاری و احیاناً تعطیل بعضی از کارخانه‌جات از این قبیل است. اینها مشکلات است. آنچه من مطالعه کردم و از نظر کارشناس‌ها استفاده کردم، کلی
کارشناس محیط زیست لرستان نیز در این میزگرد گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون ۵۶۱ مورد بازدید نظارتی از واحدهای صنعتی استان و ۱۰۷ مورد بازید منابع آبی،۱۴۹ مورد بازید از طرح های توسعه ای، ۱۲ مورد مخالفت با انتقال پسماندهای ویژه از استان های دیگر ثبت شده است.

به گزارش ایرنا، تخریب روز افزون جنگل‌ها و مراتع، بهره‌بردای بی‌رویه از معادن و منابع طبیعی، افزایش جمعیت و کاهش روزافزون منابع، خشکسالی و تغییرات اقلیمی،  آلودگی خاک، آب و هوا تنها بخش
 امروزه یکی از تاپیک های داغ تکنولوژی بحث زیبا و شیرین طراحی وب و توسعه وب می باشد که میشه گفت بیشترین مشتری برای یادگیری را در تکنولوژی ها روز دنیا دارد و خیلی ها با هزاران امید سعی میکنند که از آموزش های موجود در سطح اینترنت استفاده کنند تا بتونن به یه طراح یا توسعه دهنده موفق وب تبدیل بشن و متاسفانه این اتفاق براشون نمی افته .
اما به نظر شما چرا ؟‌
این سوالیه که قراره با هم در پست های بعدی بررسی کنیم و سعی کنیم راه حلی برای این مشکل پیدا کنی
کد معرف آی نوتی
کد معرف آی نوتی یا کدملی معرف آی نوتی یا کد کلی پشتیبان در ای نوتی
کد ملی پشتیبان(کد معرف) : 5590088763کارشناس ارشد فروش شرکت آقای برخورداریشماره تماس جهت دریافت پشتیبانی . کشاوره رایگان و خرید خدمات :2811-3222-028  شماره همراه : 09039895888جهت معرفی مشاور و پشتیبان در این سایت میباشد برای دسترسی به خدمات و گزینه های دیگر سایت معرفی یک پشتیبان الزامی میباشداین سایت اولین و برترین سایت ارائه خدملت هوشمند ارتباط با مشتری میباشد که در راستای تو
درس فیزیک
آقای محمد رضا درانی نژاد
کارشناس ارشد فیزیک اتمی مولکولی از دانشگاه ولی عصر رفسنجان
کارشناس فیزیک از دانشگاه شهید باهنر کرمان
سابقه :
25 سال تدریس د ر مدارس نمونه شیراز و کرمان و داراب
مدرس سابق تیز هوشان شیراز
مدرس کلاسهای امادگی برای تیزهوشان
داور مسابقات ازمایشگاهی
تدریس دروس پایه دانشگاهی در چند موسسه و تربیت معلم
مدرس دوره های ضمن خدمت فرهنگیان
طراح طرح های فیزیکی جشنواره خوارزمی
مدیر سایت :نیکان
توسعه پایدار
توسعه پایدار مفهومی است که پس از انقلاب صنعتی و در نتیجه آسیب های زیست محیطی و اجتماعی پدید آمد. مفهوم توسعه پایدار می کوشد که مدلی جدید را ارائه کند که ضمن توسعه های اجتماعی و شهری از اشتباهات گذشته بشری پرهیز کند و رابطه انسان با طعبیت و انسان با انسان را ترمیم کند. توسعه پایدار بیان می کند که منابع طبیعی و محیط زیست باید به گونه ای مدیریت شود که بر کیفیت زندگی انسان های حال و آینده تاثیر نامطلوب نداشته باشد. به گونه ای که رعایت
مرکز آمبولانس امداد آریانا کوثر دارای کادر مجرب(پزشک-کارشناس پرستاری-کارشناس و کاردان فوریتهای پزشکی)دارای تجهیزات پزشکی روز دنیا آمبولانس های مجهز به(icu_ccu_Nicu_Picu) و امداد هوایی آماده همکاری با هموطنان عزیز در سراسر کشور و خارج از کشور(انتقال بیمار به کلیه نقاط دنیا) می باشد

یکی از مسائلی که بسیار به پیشرفت در یک موضوع کمک می کنه، تحقیق و توسعه است که حقیر به اختصار بهش میگم، توسعه.
داشتن نگاه توسعه ای باعث بهبود مستمر میشه. این نگاه می تونه در تمام موضوعات حاکم بشه. از قانون گذاری گرفته تا فیلمسازی، صنعت، آموزش و ... . این که ما نگاهمون رو به این نحو اصلاح و خودمون رو متعهد کنیم که به طور مداوم در محصول (خدمت) بهبود ایجاد کنیم باعث میشه که یک حرکت رو به جلوی منظمی داشته باشیم و در رقابت های مختلف حرفی برای گفتن.
ادامه
⭕️ مقاله(مصاحبه شغلی)
▪️شرکت‌های بزرگ دنیا با امتیازاتی چون حقوق ماهیانه‌ی بالا، مزایای فوق‌العاده و رضایت شغلی همراه هستند که افراد زیادی را وسوسه می‌کند تا در این شرکت‌ها مشغول کار شوند اما یکی از چالش‌های مصاحبه‌های شغلی با این شرکت ها، این است که باید انتظار شنیدن هر نوع سوالی را داشته باشیم؛ شما میتوانید با بهره گیری از این سوالات موقع استخدام نامتعارفِ حرفه ای و خلاقانه تر با متقاضیان برخورد داشته باشید.
در اینجا با چند نمونه
شرکت‌ها و استارت آپ‌های بخش فناوری اطلاعات و تکنولوژی نه‌تنها متخصصان توسعه اپلیکیشن برای ساخت نرم‌افزاری ویژه ارائه خدمات به مشتریان خود می‌خواهند، بلکه به آنها برای گسترش تجارت و جلب مشتری بیشتر نیازمند ی  می باشند. به همین خاطر هم می  باشد که این روزها متخصصان توسعه اپلیکیشن چندان بیکار نیستند و غالبا پیشنهادهای کاری گوناگونی دارند. در نهایت اما بررسی‌ها نشان می‌دهد میانگین حقوق سالانه دریافتی این افراد در سال جدید تا 4 درصد افزا
فروش اینترنتی با توجه به شرایط رقابتی شدید و مشکلات مربوطه جدیدا بسیار سخت شده است. نیازمندیهای بسیار زیادی را طلب می کند که بعضا سخت تر از فروش فیزیکی است. 
خصوصا برای افرادی که در این حوزه نا آشنا هستند و تجربه مرتبط ندارند بسیار هزینه زا است. زمان به ثمر رسیدن یک کسب و کار اینترنتی نیز به نظر اینجانب حدودا دو سال است. البته این زمان با توجه به امکانات و اطلاعات و ... می تواند به یکسال نیز برسد. 
آنچیزی که فروش های اینترنتی و کسب و کارهای مبتنی
یک سال دیگر به اتمام رسید و JavaScript همیشه در حال تغییر است. گرچه، برخی نکات وجود دارند که می‌توانند به شما کمک کنند تا کد مرتب و موثری بنویسید که حتی در سال ۲۰۱۹ هم مقیاس‌پذیر است. در اینجا ۹ نکته عملگرا را مشاهده می‌نمایید که شما را تبدیل به یک توسعه دهنده بهتر می‌نمایند.
ادامه مطلب
تعمیرگاه تخصصی و مجاز سرویس، نصب و تعمیر کولر گازی سرویس طلایی ، با تکیه بر سالها تجربه و خدمات به هم میهنان گرامی آماده برطرف کردن هر گونه مشکل در کولر گازی شما میباشد، هر گونه خدمات مربوط به لوازم خانگی خود را می توانید با خیالی آسوده به مجموعه سرویس طلایی بسپارید، ما در کمترین زمان ممکن یک کارشناس مربوط به محل اعزام میکنیم، برای هماهنگی های زمان حضور کارشناس می توانید با ما تماس بگیرید.
ادامه مطلب
دیروز و امروز درگیر کارهای اداره بودم خانومش تا ده و نیم دفتر بوده ،رییس رفته کربلا و خانومش صبح به صبح دفتر رو باز می‌کنه و ظهر میاد و من می‌رم .فکر می‌کنه کلیدها رو ندارم و منم چیزی بهش نگفتم .
خانومش کلا با من مشکل داره نمی‌دونم چرا !! بعد رییس بهش گفته من کارورزم و بابت واحدهای دانشگاهم باید بیام اونجا یه سالی ...اونروز بهم می‌گفت نمی‌تونی پارتی پیدا کنی فقط برات ساعت بزنن؟!!!حالا فعلا هم بهم نیاز دارن واقعا هااااا!!!
حالا امروز که از اداره
آیا می خواهید یک توسعه دهنده ی Front End یا یک توسعه دهنده ی back end باشد؟ شناخت اهداف شغلی خود را در پایان بوت کاپ کدینگ می توانید ساده تر کنید که کدام مدرسه برای شما مناسب است. اگر با این شرایط آشنا نباشید می توانید این کار را انجام دهید. اما اکنون نگران نباشید که این راهنما را داشته باشید. بیایید به تفاوت بین توسعه وب سایت Front End و  back end
 توسعه حفاری: کدام زبان برنامه نویسی شما یاد بگیرند، کدام مدارس به آنها یاد می دهد، و آنچه که از یک حرفه به عنوان
فراخوان جذب کارشناس امنیت بانک گردشگری.

بانک گردشگری به منظور تأمین و تکمیل سرمایه انسانی مورد نیاز خود برای اداره امنیت در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات، از واجدین شرایط آقا پس از ثبت نام الکترونیکی، بر اساس اولویت‌های مورد نیاز و پذیرش در مصاحبه، دعوت به همکاری می‌نماید:
ادامه مطلب
در این بخش به توضیح موارد زیر می پردازیم:
1- نحوه ی مشارکت تیم تست و تیم توسعه دهنده در مدل وی چگونه است؟
2- مزایا و معایب مدل وی چیست؟

1- نحوه ی مشارکت تیم تست و تیم توسعه دهنده 
1. هنگامی که مشتری BRS را ارسال می کند ، هر دو تیم (تست و توسعه) فعالیت خود را آغاز می کنند. توسعه دهندگان BRS را به SRS ترجمه می کنند. تیم تست در بخش بررسی دوباره BRS برای یافتن نیازهای در نظر گرفته نشده یا اشتباه، مشارکت کرده و تست پلن (acceptance test plan)  و تست کیس قابل قبولی را
فن آوری های اینترنتی و همچنین توسعه وب سایت پیشرفته تر و پیشرفته تر شده اند و به جایی رسیده اند که یک شخص دیگر نمی تواند به طور موثری با یک پروژه نسبتاً بزرگ مقابله کند. بنابراین بیایید نگاهی بیندازیم که کارمندان برای هر شرکت حرفه ای توسعه وب چگونه باید به نظر برسند. …The post مدل کارمندان شرکت توسعه وب appeared first on باشگاه مشتریان خبری اینفوجاب.
via باشگاه مشتریان خبری اینفوجاب https://ift.tt/3bVOjUP
مشاهده مطلب در کانال
در راستای تشکیل جلسه شورای دانش آموزی با مسئولین با حضور کارشناس محترم فرهنگی و هنری جناب آقای مختاری و کارشناس محترم اقامه نماز جناب آقای اسدی جلسه در محل دفتر پرورشی تشکیل و پس از گفتگو و تبادل نظر اهم مصوبات به شرح ذیل به تصویب رسید.

ادامه مطلب
سلام خدمت توسعه دهندگان گرامی
در این بخش شما یاد میگیرید که چگونه برنامه ها و بازی های خود را در ویترین قرار دهید.

توسعه دهنده گرامی شما برای توسعه برنامه ها و بازی های خود سه راه دارید که هم اکنون فقط یک راه وجود دارد
ودیگر روش ها بزودی قابل استفاده قرار می گیرند.
1.وارد سایت ویترین شوید ثبت نام کرده و نرم افزار ها و بازی های خود را اضافه کنید.(بزودی)
2.اطلاعات ذکر شده زیر را رو کاغذ به صورت دستی یا با ورد با سیستم یا با نوت پد در سیستم بنوسید و
سرویس کامل پیانو در واقع انجام کلیه امور پیانو اعم از کوک رگلاژ تعمیر نظافت پولیش و شستشوی سیمها و احیای چکشها می باشد که باید حتما توسط کارشناس فنی انجام شود. البته مشاهده شده که افرادی کلاهبردار با جعل عنوان تکنسین پیانو و سرویس کامل علاوه بر دریافت هزینه کار را به طور کامل و درست انجام نمی دهند ..جهت دریافت مشاوره رایگان برای سرویس پیانوی خود با شماره زیر تماس حاصل فرمایید: 
۰۹۱۲۵۶۳۳۸۹۵
مانی کوشا - تکنسین و کارشناس فنی پیانو های دیواری و
عوارض داروی سفتریاکسون و ممنوعیت ان
سفتریاکسون در درمان عفونت های ناشی از باکتری های گرم مثبت و گرم منفی حساس به دارو از جمله عفونت استخوان و مفاصل، پنومونی و پنومونی باکتریایی، عفونت های پوستی و بافت های نرم، اوتیت مدیا و عفونت های مجاری ادرار مصرف می شود.

کارشناس واحد تحقیق و توسعه معاونت غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی فسا اظهار داشت:در میان گزارش های رسیده به مرکز ADR این معاونت در سال 94، 12 مورد گزارش عارضه از داروی سفتریاکسون در این م
 استخدام شرکت زرین دان جنوب
 شرکت زرین دان جنوب (تولید، واردات و توزیع نهاده های کشاورزی) واقع در #تهران جهت تکمیل کادر اداری خود از واجدین شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید:
کارشناس کشاورزیفارغ التحصیل از دانشگاه های دولتیتوانایی در انجام کار عملی و میدانیامکان انجام ماموریت کاریآشنایی با اصول تغذیه و  بیماری های صیفی و سبزیآشنایی با نحوه کاشت، داشت و برداشت صیفی و سبزیآشنایی با چگونگی مبارزه با آفات و علف های هرزکارشناس ارشد کشاورزی (ت
کتاب مدیریت تحقیق و توسعه

جهت دانلود و مشاهده فایل به روی لینک زیر کلیک نمایید.

دانلود کتاب مدیریت تحقیق و توسعه

مدیریت تحقیق و توسعه : دانلود خلاصه کتاب سازمان های مالی و پولی بین المللی { دکتر ابراهیمی نژاد دانلود دوره مدیریت تیم - عملکرد تحقیق و توسعه. دانلود کتاب مدیریت تحقیق و توسعه دکتر کومار برای دانلود کتاب مدیریت تحقیق و توسعه دکتر کومار روی دانلود فایل کلیک و فایل را دانلود کنید .. دانلود کتاب مدیریت تحقیق و توسعه دکتر کوم
بنظرم یکی از چیزهایی که باید در انتخاب شغل، ماندن در یک موقعیت شغلی و یا تغییر شغل مد نظر گرفت امکان توسعه مهارت‌های فردی هست. البته که باید انگیزمون الهی و توحیدی باشه و برای رضای خدا کار کنیم و این مطلب منافاتی با این موضوع ندره که بین چندتا کار و موقعیت شغلی باید به مفهوم توسعه مهارت‌های فردی هم توجه کرد؛ چراکه شما باید انسانی کارآمد و به‌روز بمانید و هر روز در حال پیشرفت باشید.
ادامه مطلب
همکاری در فروش دیدار چگونه کار می کند؟
وقتی شما کارشناس فروش ما در دیدار شدید ما یک لینک و یک کد کارشناس فروش در اختیار شما قرار می دهیم، کسانی که از طریق این لینک ثبت نام کنند و یا کسانی که در هنگام ثبت نام در بخش کارشناس فروش، کد شما را وارد کنند، مشتریان شما می شوند و شما بابت خرید این مشتریان درصد همکاری در فروش دریافت می کند.
20 درصد درآمد مادام العمر از یک فروش
ارائه یک پنل همکاری در فروش

ادامه مطلب

به طور کلی دو نوع گمرک مسافری و تجاری وجود دارد. گمرک مسافری به ورود و خروج افراد و گمرک تجاری به ورود و خروج اموال و کالاها در کشور مربوط می شود. کارشناس گمرکی که در بخش گمرک مسافری کار می کند، از کلیه قوانین، آیین نامه ها و دستورالعمل های گمرکی، مقررات مسافری، محدودیت ها و ممنوعیت های مسافری و سایر اطلاعات مربوط به این بخش آگاه است. در بخش گمرک تجاری نیز کارشناس گمرک بر قوانین صادرات و واردات ، ارزش گذاری کالاها، تعرفه و کدگذاری کالاها و
مدل توسعه‌ی غربی همیشه قشر ضعیف جامعه را زیر چرخ توسعه له می‌کند و همیشه برای پیشگیری از اعتراض و شورش، مخدرهایی مثل آزادی‌های جنسی یا مشروبات الکلی یا سرگرمی‌های جدید مثل رقص و موسیقی و سینما و شایعه و فضای مجازی و ... تجویز می‌کند. به کشورهایی که در چند سال گذشته پیشرفت‌های قابل توجه داشته‌اند نگاه کنید! نظیر برزیل، ترکیه، مالزی و ...! خواهید دید که در همه‌ی این کشورها یک چیز مشترک وجود دارد و آن هم تغییرات شدید و افراطی در سبک زندگی و آز
در این مقاله قصد داریم موضوع حقوق کارشناس تولید محتوا را مورد بررسی قرار دهیم. با توجه به نیازهای روز دنیای اطراف ما و علاقه مندی و سبک زندگی جوانان، مشاغل حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات بیش از حوزه های دیگر رشد کرده و طرفدار دارد.
همچنین تمرکز دنیای تکنولوژی روی زندگی روزمره ما و تحول بسیاری از مشاغل و کسب و کارهای سنتی و مدرنیزه شدن آن‌ها نیز تاثیر شگرفی بر روی کار آمدن شغل های جدید با پایه‌ی فناوری و تکنولوژی گذاشت. تازه بودن این عرصه، م
کارشناس چمن مصنوعی به چه نکاتی توجه می کند؟
کارشناس چمن مصنوعی به شخصی گفته می شود که در حوزه تخصصی خود صاحب نظر و برجسته بوده و اطلاعات فراوانی را در رشته تخصصی خود کسب کرده باشد.همان طور که مشخص است نگاه یک کارشناس با دیگر افراد متفاوت خواهد بود و نکاتی را که کارشناسان به آن توجه دارند از نگاه یک شخص غیر متخصص دور خواهد ماند.در این بخش به نکات مورد توجه یک کارشناس در حوزه ی چمن مصنوعی می پردازیم ، نکاتی که حتی اگر یک کاربر معمولی به آن توجه ک
  در مطلب های گذشته راجع به راه اندازی تولید خانگی و تاثیراتی که بر توسعه تولید ملی صحبت کردیم.
  حالا نوبت این است که کسب کار خود را رونق بدیم. چگونه و چطور؟ این این مقاله بنده سعی کردم ده روش برای رونق اشتغال پیشنهاد بدهم. انتخاب روش (یا روشهای) مناسب، به نوع کسب و کارتان، منابع موجود، میزان پول، وقت و انرژی ای که می‌توانید برای توسعه کسب و کار خود سرمایه گذاری کنید بستگی دارد.
ادامه مطلب
کارشناس حوزه دیجیتال مارکتینگ
آشنایی با سئو و بهینه سازی، آشنایی با رسانه های اجتماعی، تسلط به بازاریابی موتورهای جستجو
تسلط به بازاریابی محتوایی ، آشنایی به ایمیل مارکتینک، دارای روحیه کار تیمی، آشنایی کلی با مدیریت سایت، برخورداری از دانش تبلیغات، نتیجه محور، دقیق و منظبط، علاقمند به امور اجرایی
استخدام هلدینگ خوارزمی

هلدینگ خوارزمی واقع در #تهران جهت تکمیل کادر خود به افراد واجد شرایط زیر نیازمند است:

عنوان شغل
کارشناس اخذ ویزا

متقاضیان محترم لطفا رزومه خود را به آدرس ایمیل درج شده ارسال نمایید.

hr@khaarazmi.org

باغ عروسی در شرق تهران
باغ عروسی 
تشریفات عروسی 
تشریفات مجالس 
خدمات مجالس

کسب تخصص و وورد تضمینی به بازار کار در بهترین آموزشگاه کامپیوتر
شرکت فنی و مهندسی پویان ارتباط

نماینده رسمی محصولات هایلوک و هایک ویژن (HiLook - Hikvision)

پخش عمده و جزیی سیستم های امنیتی و نظارتی (دوربین مداربسته ، دزدگیر ، سیستم اطفاء حریق ، هوشمند سازی ساختمان ، شبکه)

جهت ارتباط با کارشناسان ما به آدرس: 
شیراز خیابان معدل - مجتمع کسری - طبقه دوم

و یا شماره تلفن های :
دفتر فروش:
071-32362102
کارشناس فروش:
09128703490
کارشناس پشتیبانی:
09308726330

تماس خاصل فرمایید...
اگر از تیم تحقیق و توسعه مان بپرسید که نظرتان در مورد آلوئه ورا چیست، درخواهید یافت که چه نگاهی شگفت انگیزی به آلوئه ورا دارند و چقدر این گیاه را ستایش می کنند. بِن که نایب رئیس واحد تحقیق و توسعه است، حتا ادعا می کند که هر چه تحقیقات این واحد در مورد آلوئه ورا بیشتر به پیش می رود، وی بیشتر و بیشتر عاشق این گیاه معجزه آسا می شود.
ادامه مطلب
به استناد سایت آیین دادرسی دینا بر اساس تبصره دو ماده 18 قانون کانون کارشناسان رسمی دادگستری ، کارشناسان رسمی مکلف اند در امور ارجاعی در صورت وجود جهات رد ، موضوع را به طور کتبی اعلام و از مبادرت به کارشناسی امتناع ‌نمایند ؛ در غیر این صورت متخلف محسوب و به مجازات انتظامی موضوع این قانون محکوم می‌شوند . علاوه بر این جهات ایراد رد کارشناس رسمی همان جهات رد‌ دادرس مندرج در قانون آیین دادرسی مدنی می ‌باشد . برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص م
✳️ استخدام شرکت ارتباط گستر نیک آرمان (پیتام) در تهران
شرکت ارتباط گستر نیک آرمان (پیتام) در #تهران جهت تکمیل کادر پرسنلی خود افراد واجد شرایط ذیل را استخدام مینماید.
عناوین شغلیکارشناس مرکز تماسکارشناس کنترل کیفیت مرکز تماسکارشناس Help Deskکارشناس فرآیندهای کسب و کارکارشناس دیجیتال مارکتینگسرپرست مرکز تماس
متقاضیان محترم واجد شرایط میتوانند از طریق راه های ارتباطی اعلام شده در آگهی اقدام نمایند.
hr@peytam.com
پاورپوینت گزارشگری مالی اینترنتی و زبان توسعه پذیر گزارشگری تجاری و زبان توسعه پذیر فرمت فایل دانلودی: .zipفرمت فایل اصلی: pptxتعداد صفحات: 23حجم فایل: 4492قیمت: 4000 تومانبخشی از متن:پاورپوینت گزارشگری مالی اینترنتی و زبان توسعه پذیر گزارشگری تجاری و زبان توسعه پذیر گزارشگری اطمینان بخشیInternet Financial Reporting & Extensible Business Reporting Language & Extensible Assurance Reporting Languageبه تعداد 23 اسلاید قابل ویرایشمناسب کنفرانس و ارائه دانشجویان ارشد مدیریت و حسابداری
پرداخت
توسعه وب Magento یک راه حل انعطاف پذیر است که دارای ویژگی های بسیاری برای ایجاد وب سایتهای دوستانه ، دیدنی ، سفارشی و کاملاً عملی است. توسعه دهندگان منبع باز معتقدند Magento بهترین راه حل تجارت الکترونیکی است زیرا بسیاری از ویژگی های منحصر به فرد را ارائه می دهد ، که در زیر …The post توسعه تجارت الکترونیک Magento – بهترین راه حل تجارت الکترونیکی را ارائه می دهد appeared first on باشگاه مشتریان خبری اینفوجاب.
via باشگاه مشتریان خبری اینفوجاب https://ift.tt/2YMlSVM
مشاهده م
✳️ استخدام کارشناس فروش آموزشی کنکور آشنا به سوشال مارکتینگ در تهران

موسسه خوارزمی در #تهران جهت تکمیل کادر واحد تخصصی کنکور از واجدین شرایط ذیل دعوت به همکاری می نماید:

کارشناس فروش
دارای تجربه در حوزه کنکور و مشاوره تحصیلی و سابقه فروش یا مشاوره بصورت تلفنی با درآمد میلیونی
توانمندیهای لازم برای این واحد:
آشنا به کنکور و ضرایب و کتب درسی
فعال در واحد فروش تلفنی حداقل به مدت 1 سال
فعال در واحد مشاوره آموزش حداقل به مدت 1سال
مسلط به تای

ازدواج در گرجستان برای افرادی که تراول داکیومنت دارند، مناسب می باشد. و با تراول داکیومنت می توانند در گرجستان ازدواج کنند.
برای انجام هر کاری قانونی و حقوقی، نیار به تهیه یکسری مدارک می باشد. باید مدارک با دقت و توسط کارشناس تهیه شود.
نکاتی مانند ازدواج اول بودن یا مطلقه بودن (یا فوت همسر قبلی) ، داشتن شهروندی یا تراول داکیومنت یک کشور، از جمله مواردی تعیین کننده در تعیین مدارک عقد در گرجستان هستند.
بنابراین بسیار مهم است که قبل از سفر به گ
بعد از تحریم های نرم افزاری که شامل کشور عزیزمون ایران شد ، سرویس هایی مانند سرویس های شرکت گوگل به تعداد زیادی از دسترس ایرانی ها خارج شد .
یکی از این عذاب ها ، تحریم بودن بخش توسعه اندروید است .
برای مثال اگر بخواهید به سایت توسعه دهندگان گوگل مراجعه کنید با پیغام عدم دسترسی مواجه می شوید .
ادامه مطلب
۲۷۴۱ - «فرید طلایی» کارشناس سیاسی شبکه من‌وتو، در دفاع از مانور قایق‌های سپاه در مقابل ناوهای جنگی آمریکایی، اذعان کرد: “درباره مزاحمت قایق‌های سپاه برای ناوهای آمریکایی، شاید بشود اینگونه هم تعبیر کرد که ناوهای آمریکایی آنجا چه کار می‌کنند؟ حضور ناوهای نظامی و ادوات جنگی در مرزهای زمینی و دریایی یک کشور، یک تهدید نظامی برای آن کشور محسوب می‌شود.”این سخنان سبب اعتراض «عرفان ثابنی» کارشناس بهائی «من‌وتو» شد!لینک کوتاه منبع: www.youtu.be/N3l
سفتریاکسون در درمان عفونت های ناشی از باکتری های گرم مثبت و گرم منفی حساس به دارو از جمله عفونت استخوان و مفاصل، پنومونی و پنومونی باکتریایی، عفونت های پوستی و بافت های نرم، اوتیت مدیا و عفونت های مجاری ادرار مصرف می شود.

کارشناس واحد تحقیق و توسعه معاونت غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی فسا اظهار داشت:در میان گزارش های رسیده به مرکز ADR این معاونت در سال 94، 12 مورد گزارش عارضه از داروی سفتریاکسون در این م
در عصر جدید به علم ارج بسیار گذاشته می شود. در واقع رشد و توسعه علوم از سویی نتیجه تغییر جایگاه انسان در عالم و از دیگر سو مدیون ابداع و توسعه روشهای متنوع و دقیق علمی در انجام دادن پژوهش و تحقیق در رشته های مختلف علمی است. علوم اجتماعی نیز از این زاویه […]
ادامه مطلب
توسعه وب به ایجاد و نگهداری وب سایت ها اشاره دارد. این شامل جنبه هایی مانند طراحی وب ، انتشار وب ، برنامه نویسی وب و مدیریت بانک اطلاعاتی است.
در حالی که اصطلاحات "توسعه دهنده وب" و "طراح وب" اغلب به صورت مترادف استفاده می شوند ، به معنای یکسان نیستند. از نظر فنی ، یک طراح وب فقط واسط های وب سایت را با استفاده از HTML و CSS طراحی می کند. ممکن است یک توسعه دهنده وب در طراحی وب سایت نقش داشته باشد ، اما ممکن است اسکریپت های وب را به زبانهایی مانند PHP و ASP ن
پایتون در مقابل PHP؟ کدام زبان برای توسعه وب بهتر است
پایتون در برابر پی اچ پی 29 ژوئن 2018 ویشنو قبل از بررسی دلایلی که پایتون را بهتر از پی اچ پی تفسیر می کنیم ابتدا درک کنیم که توسعه وب چیست؟ این یک واژه گسترده برای کار در توسعه یک وب سایت برای اینترنت یا اینترانت است. این شامل طراحی وب، توسعه وب سایت، پیکربندی امنیت شبکه و ... می شود از ایجاد صفحات متن تا برنامه های پیچیده وب. طراحی وب در سلسله مراتب زیر انجام می شود: -
برنامه نویسی سمت سرویس گیرند
به چه شکل کارشناس بهینه سازی وب سایت شویم؟
در این مقاله قصد داریم موقعیت یک کارشناس بهینه سازی وب سایت ( SEO Expert ) را بررسی کنیم . با دقت به تعدد کسانی که در سمت طراحی وب و بهینه سازی وب سایت روی آورده اند و نداشتن داده ها کافی برخی از این اشخاص به‌دنبال آن جراحت دیدن مشتریان در مراجعه بدین این مجموعه شرکتهای سئو وب سایت و اشخاص مذکور مشخصاتی را که میاوریم مرتبط با یک کارشناس سئوی سایت و شخصی است که شما می‌توانید در حالتی که این موقعیت برقرار بو
 استخدام شرکت سازه های فولادی در تهران

شرکت سازه های فولادی در شهرک صنعتی شمس آباد (استان تهران) جهت تکمیل پرسنل خود در مشاغل زیر دعوت به همکاری می نماید:

کارشناس صنایع  
کارشناسی صنایع
حداقل یک سال سابقه کار
تسلط به نرم افزار office

کارشناس سیستم ها و روش ها  
کارشناسی صنایع
آشنا به ISO9001-2015
آشنا به زبان انگلیسی
حداقل دو سال سابقه کار

کارشناس رنگ  
کارشناسی مرتبط
حداقل دو سال سابقه کار
آشنا با استاندارد ملی 1335 و 10035 و استاندارد بلاست ISO11
11-طبقه بندی سازمان همکاری و توسعه اقتصادی12- طبقه بندی لیم و دالیمور در سال 200413- طبقه بندی کاپلن و نورتون1-3-2) ادوینسون و مالونه ( 1997)این دو نفر در طرح ارزش اسکاندیا خود ، سرمایه فکری را به دو جزء سرمایه انسانی و سرمایه ساختاری ارائه کرده اند که نمودار آن بصورت زیر است.نمودار 1-2 طرح … ادامه خواندن طبقه بندی سازمان همکاری و توسعه اقتصادی
ادامه مطلب
با اینکه منابع زیادی ادعا دارند آخرین تکنیک های سئو را آموزش میدن، هنوز نمیشه به یکی از اونها اکتفا کرد. چون هر کارشناس برداشت متفاوتی از تغییرات گوگل داره و احتمالا راهکارهاشون هم با هم متفاوت هستند.
گوگل روز به روز الگوریتم های رتبه بندی را توسعه میده و از طرفی ریزترین نکات را وارد پروسه جستجو می کنه. اون چیزی که از خوندن چندین کتاب و مقاله  متوجه شدم، تولید محتوای با کیفیت و در اولویت قرار دادن کاربران است.
برای مثال در مقاله ای خواندم؛ گو
در تاریخ 98/2/14جشن بزرگداشت مقام معلم باحضور جناب آقای معین کارشناس آموزش متوسطه  دوم و جناب آقای سلیمانیان کارشناس آموزش متوسطه اول برگزار شد در این جشن از رتبه های برتر مسابقات فرهنگی و هنری و پرسش مهر تقدیر شد
دریافتتوضیحات: برگزاری جشن معلم                              
دریافتتوضیحات: برگزاری مسابقات بین همکاران در جشن معلم
دریافتتوضیحات: تقدیر از برترین های مسابقات فرهنگی و هنری و پرسش مهر شهرستانی و استانی         
6 مهارت های اضافی هر برنامه نویس باید داشته باشد
PHP در حال حاضر داغ است، اما تعداد زیادی از مردم در توسعه PHP وجود دارد. اگر بخواهید آن را به عنوان یک توسعه مستقل پی اچ پی بدانید، باید بیش از PHP فقط بدانید. در اینجا شش مهارت ضروری دیگر لازم است که به عنوان یک توسعه دهنده پی اچ پی موفق شوند.
1. جاوا اسکریپت، HTML و CSS
ادامه مطلب
به نام نامی الله که وجودم را سر تا سر وحدت کرده است.  
دوستان مهربون با انگیزه من سلام امیدوارم لحظه به لحظه عمرتون با برکت و عشق و سلامتی باشه. ❣️  
یه کتابی دارم می نویسم تحت عنوان ثروت و رسانه در توسعه اقتصادی.. این کتاب من سه کلید واژه داره. 
1.ثروت
2.رسانه
3.توسعه اقتصادی
ادامه مطلب
اهمیت PHP Web Development
 در حال حاضر توسعه وب سایت یکی از اهداف مهم در اینترنت است. طراحی و توسعه مراحل مهم هستند. برنامه نویسی PHP زبان هایی که معمولا برای وب سایت ها و توسعه برنامه های وب مورد استفاده قرار می گیرند. پی اچ پی یک هدف کلی است، زبان برنامه نویسی سمت سرور یک وب سرور را ایجاد می کند که برای ایجاد صفحات و برنامه های پویا طراحی شده است. پی اچ پی به عنوان یک گزینه توسعه وب امن، سریع و قابل اعتماد است که مزایای بسیار زیادی را برای آن فراهم می کند

در این پست که بروز خواهد شد در باره مشتری مداری می نویسم ....

=====================

مشتری مداری ، غیراز تعریف دانشگاهی ش، یعنی وقتی مسافری ماشین میخواد و شارژ ش تموم میشه، کارشناس فروش زنگ میزنه و میگه درخواست سفرتون ثبت شد.... 
مهم اونه که مسافر بدونه چقدر عزت داره.. کارشناس فروش هم این حس رو میگیره و ارزش کاری که می‌کنه ...

=====================

مشتری مداری ، یعنی اونروز خانومی  اورژانسی باید می‌رفت بیمارستان ونمیدونست کجا بره و تنگی نفس داشت.... کارشناس
/ گفت‌وگوی انصاف نیوز با یک کارشناس ارتباطات /
شرکت‌های
اپراتور تلفن همراه وظیفه دارند در شرایط اضطراری از طریق  «اس ام اس سی
بی» به کاربران خود اطلاع‌رسانی کنند، اما به گفته‌ی کاربران شرکت ایرانسل،
این شرکت در میان پیام‌هایی که از طرف ستاد مدیریت بحران جهت حفظ نکات
ایمنی در سیل و بارندگی ارسال می‌کند، پیام‌های تبلیغاتی هم برای مخاطبان
خود می‌فرستد که این موضوع واکنش‌های زیادی از طرف کاربران به دنبال داشته
است. روح الله مهرجو کار
طراحی کیت توسعه پلی استیشن ۵ مدتی پیش در فضای آنلاین منتشر شد و خبرنگاران وبسایت WIRED نیز به فاصله کوتاهی، پس از مصاحبه با مهندسان سونی و دریافت اطلاعات بیشتر درباره PS5، آن را تایید کردند. حالا تصویر تازه‌ای از این کیت توسعه منتشر شده که آن را در محیط واقعی نشان می‌دهد.
تام وارن از خبرگزاری ورج صحت این تصویر را تایید کرده و می‌گوید هر دو کیت توسعه موجود در این تصویر واقعی هستند و دلیل طراحی خاص‌شان این است که وقتی روی همدیگر قرار می‌گیرند ام
لاراول ۷ به تازگی توسط تیم توسعه دهنده لاراول معرفی شده، ما قصد داریم در این دوره امکانات جدیدی که به واسطه لاراول ۷ در اختیار توسعه دهندگان قرار گرفته‌اند را به شما علاقه‌مندان لاراول آموزش دهیم . افرادی که قصد مشاهده این دوره را دارند باید با لاراول  آشنا باشید .

لینک ادامه آموزش ....
پاورپوینت کامل و جامع با عنوان موانع توسعه در کشورهای در حال توسعه در 18 اسلاید
                مفهوم توسعه علمای علوم اجتماعی از توسعه تعاریف گوناگونی ارئه داده‌اند. مایکل تودارو بر این باور است که توسعه را باید جریانی چند بُعدی دانست که مستلزم تغییرات اساسی در ساخت اجتماعی، طرز تلقی عامه مردم و نهادهای ملی و نیز تسریع رشد اقتصادی، کاهش نابرابری و ریشه کن کردن فقر مطلق است. برخی از جامعه‌شناسان بر ارزش‌های فرهنگی و اجتماعی تاکید دارند و ت
jetbrain

یک شرکتِ توسعه نرم‌افزاری است با تمرکز بر روی پدیدآوردن ابزارهای کارآمد برای توسعه‌دهندگان نرم‌افزار و مدیران پروژه. شرکتهای همچون اپل، لینکدین، زیمنس و بَنک آو اَمریکا از خریداران جت‌برینز هستند. به سال ۲۰۱۳ میلادی، شمار کارکنان جت‌برینز در دفاتر این شرکت در شهرهای پراگ، سن پترزبورگ، مسکو، مونیخ و بوستون به بیش از ۴۰۰ نفر می‌رسید. این شرکت در سال ۲۰۰۰ میلادی به دست سه توسعه‌دهندهٔ نرم‌افزار در پراگ بنیاد نهاده‌
کارشناس واحد تحقیق و توسعه معاونت غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی فسا اظهار داشت:در میان گزارش های رسیده به مرکز ADR این معاونت در سال 94، 12 مورد گزارش عارضه از داروی سفتریاکسون در این مرک
در تاریخ 98/2/14جشن بزرگداشت مقام معلم باحضور جناب آقای معین کارشناس آموزش متوسطه  دوم و جناب آقای سلیمانیان کارشناس آموزش متوسطه اول برگزار شد در این جشن از رتبه های برتر مسابقات فرهنگی و هنری و پرسش مهر تقدیر شد
تقدیر از برترین های مسابقات فرهنگی و هنری و پرسش مهر

برگزاری مسابقه بین همکاران
سخنرانی آقای معین کارشناس آموزش متوسطه در جشن
به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از کرمان؛ کارشناس حوزه ریاست و روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمان و خبرنگار آنا در کرمان برتر استان کرمان شد.
مراسم بزرگداشت روز خبرنگار صبح امروز در دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمان برگزار و از محمدحسین توکلی کارشناس حوزه ریاست و روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمان به عنوان خبرنگار برتر استان کرمان در زمینه انتشار اخبار و مطالب درباره بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی تجلیل شد.
ادامه مطلب
✳️ استخدام شرکت ماهان شبکه ایرانیان
شرکت ماهان شبکه ایرانیان واقع در #تهران جهت تکمیل کادر خود به چند نفر خانم یا آقا ترجیحا با تحصیلات دانشگاهی یا حداقل فوق دیپلم برای سال ۹۹ با شرایط زیر نیازمند است:
گرافیستگرافیست مسلط به شبکه های اجتماعیطراحی پوستر و عکس های مربوط به سایت شرکتمسلط به طراحی سایت و مطلب گذاری
کارشناس فروشکارشناس فروش قطعات شبکه ایمسلط به فروش قطعات شبکه ایقدرت مذاکره بالامسلط به سخت افزارتسلط به زبان انگلیسی
کارشناس
botters یک جامعه قدیمی و نسبتا کوچک از توسعه‌دهندگان بات‌های آی‌آر‌سی هست. آنها یک ویکی که شامل مطالب فنی و غیر فنی راجب بات‌ها و همچنین چند کانال IRC(کانال #botters روی فری‌نود کانال اصلی آنهاست)  در این مورد دارند. اگر به ساخت بات آی‌آر‌سی علاقه دارید، این جامعه میتواند به شما کمک کند.
در کشورهای در حال توسعه، تعاونی‌ها ابزاری مطمئن برای پیشبرد برنامه‌های توسعه‌ی پایدار هستند و از این رو، می‌توان گفت توسعه‌ی پایدار در بُعد اجتماعی و اقتصادی خود، وابسته به تعاونی‌هاست. رفتار تعاونی نشانه‌ای از بلوغ جامعه‌ای است که برای رفع مشکلات اقتصادی و اجتماعی خود، عزمی راسخ داشته و در چارچوب اصول اقتصادی فعالیت می‌کند.شرکت‌های تعاونی با ترویج اصول و فرهنگ مشارکت و کار گروهی، دخالت دولت را در فعالیت‌های اقتصادی کاهش داده و د
فولکس واگن که یکی از خودروسازان بزرگ جهان به شمار می‌رود، به تازگی اعلام
کرده در حال توسعه دو مدل محصول شاسی‌بلند جدید است.ازآنجاکه تقاضای
مشتریان برای خودروهای شاسی‌بلند به‌خصوص در بازار ایالات متحده آمریکا
افزایش پیدا کرده، به نظر می‌رسد خودروسازان نیز به سمت توسعه این مدل
خودروها روی آورده‌اند.
ادامه مطلب
در بسیاری از کشور های جهان سال هاست که  سامانه آموزش یادگیری الکترونیی سریع LMS ( ال ام اس) شکل گرفته و اجرا شده اما توسعه واقعی این آموزش در ایران به زمانی بر می گردد که اینترنت جهانی شد.دانشگاه های صنعتی شریف ، امیر کبیر ، علم وصنعت ، فردوسی مشهد و علامه طباطبایی در این راه پیشگام هستند. مهمترین موانع تحقیق این نوع آموزش را فراهم نبودن زیر بسترهای مخابراتی ، نیروی انسانی متخصص در تدوین برنامه آموزشی ، عدم تدوین استراژی مشخص ، کیفیت محتوای
خلاصه کتاب برنامه ریزی راهبردی توسعه شهری
جهت دانلود و مشاهده فایل به روی لینک زیر کلیک نمایید.
دانلود خلاصه کتاب برنامه ریزی راهبردی توسعه شهری

برنامه ریزی راهبردی توسعه شهری دانلود کتاب برنامه ریزی راهبردی توسعه شهری جواد مهدیزاده از منابع کنکور ارشد برنامه ریزی شهری به صورت خلاصه نسبتاً کامل و با فرمت PDF  کتاب برنامه ریزی راهبردی توسعه شهری جواد مهدی زاده  خلاصه کتاب برنامه ریزی راهبردی توسعه شهری جواد مهدی زاده. پی دی اف تایپ شده با

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

????????????????????????????????